Головна » 2012 » Лютий » 1 » Дитячі запитання, яких бояться батьки
20:59
Дитячі запитання, яких бояться батьки

Ідеться про те, звідки беруться діти. Чому небо синє, й куди вдень ховається місяць – ось ці запитання заганяють у глухий кут більшість пересічних батьків.

Опитування, проведене в Британії, показало, дві третини сучасних тат і мам часто не знають, що відповісти нащадкам. Як літак тримається в повітрі, звідки з’являється веселка, чому існують різні часові пояси, скільки важить Земля, чому вода мокра та чи зустрінемося ми колись із прибульцями – про це їм складно розповідати допитливим малюкам, зізналися респонденти. «Якщо я справді в халепі, то використовую безпечну відповідь – такі речі краще пояснює татко. Йди й запитай у нього», - поділилася 32-річна матуся 4-річної доньки.

Також виявилося, що дорослих дуже лякає математика, наприклад, прохання дітей допомогти їм із діленням у стовпчик. Половину респондентів змушують хвилюватися запитанням, що стосуються науки чи математики. Чверть матерів та батьків визнали, що почувалися розгубленими та їм бувало соромно за свій брак знань.

П’ята частина учасників опитування зізналися, що їм було простіше вигадати відповідь, ніж зізнатися синові чи доньці, що насправді вони цього не знають.

Категорія: Навчання | Переглядів: 889 | Додав: StudentSun | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]