Головна » Файли » Філологічний розділ » Словники

Етимологічний словник
[ Викачати з сервера (9.19 Mb) ] 14.10.2010, 12:04

Автор: О. С. Мельничук (головний редактор)
Жанр: словник
Опис:
Перший том словника містить слова на літери А—Г, другий на літери Д—К (копці), третій на літери К (кора) — М, четвертий на Н — П, п'ятий на Р-Т, у них подається етимологія і характеризується стан етимологічної розробки всіх зафіксованих у XIX і XX ст. слів української літературної мови та діалектів, за винятком найрегулярніше утворюваних похідних форм, пов'язаних із наведеними в словнику, і застарілих або вузькофахових термінів іншомовного походження. Розглядаються також етноніми і власні імена людей, поширені в Україні.
Для філологів широкого профілю, мовознавців, фахівців з української та інших слов'янських мов і всіх, хто цікавиться походженням слів, — наукових працівників, викладачів, студентів.

Укладачі та редколегія:
Укладачі: P. В. Болдирєв, В. Т. Коломієць, А. П. Критенко, Т. Б. Лукінова, О. С. Мельничук, Г. І. Нікулін, Г. П. Півторак, О. Д. Пономарів, Н. С. Родзевич, Н. П. Романова, В. Г. Скляренко, І. А. Стоянов, В. А. Ткаченко, О. Б. Ткаченко, А. М. Шамота.
Редакційна колегія: О. С. Мельничук (головний редактор), І. К. Білодід, В. Т. Коломієць, Т. Б. Лукінова, Г. П. Півторак, В. Г. Скляренко, О. Б.

Категорія: Словники | Додав: StudentSun
Переглядів: 561 | Завантажень: 135 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
дякую..

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]